Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Czarter jachtów, dla kochających żeglugę

Uwielbiasz żeglować i najlepszym sposobem na spędzenie czasu jest żegluga? Brak własnego statku nie jest tu przeszkodą. Istnieje rozwiązanie dla Ciebie i jest nim czarter jachtów. Wiele stron internetowych posiada wyszukiwarki czarterów z wielu krajów na całym świecie.

Jedną z takich stron jest talar-jachting.pl. Właściciele współpracują z ogromnymi firmami czarterowymi z całego świata oraz mają dostęp do wielu baz danych. W ich wyszukiwarce znajdziesz ponad tysiąc opcji, w których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wybierz czarter jachtów z kraju, który chciałbyś zobaczyć. Masz do wyboru między innymi Grecję, Hiszpanię, Włochy i wiele innych.

Jeżeli nie potrafią się Państwo zdecydować na konkretny kraj lub nie wiecie jaki jacht wybrać, aby odpowiadał Waszym oczekiwaniom, zgłoście się do właścicieli, którzy jako doświadczeni żeglarze podróżowali po morzach znajdujących się w ofercie. Ich wiedza sprawdza się w każdym przypadku. Gwarantujemy, że uzyskasz propozycje, którym nie będziesz w stanie się oprzeć!

Wybierając odpowiedni czarter jachtów, możecie spędzić wspaniałe wakacje pływając po zagranicznych morzach. To nie tylko możliwość oglądania otaczającej natury oraz spędzenia czasu na jachcie dobrej jakości, ale także szansa na odkrycie tego, czego nie zobaczą turyści spędzający czas na plaży. Na wielu morzach znajdziesz wiele zatok, do których będziecie mogli dopłynąć pontonem wchodzącym w skład wyposażenia.

Planując podróż wraz z dziećmi mogą Państwo być spokojni. Wszystkie oferowane jachty są systematycznie sprawdzane oraz w razie konieczności naprawiane. Zadbano o bezpieczeństwo podróżnych, a w szczególności tych najmniejszych, które bardzo często mogą zrobić sobie krzywdę.

Już teraz wybierz czarter, który będzie spełniał Twoje oczekiwania i spędź wspaniałe wakacje na pokładzie jachtu. Kiedy tylko będziesz chciał, możesz zejść na ląd aby zwiedzać, oglądać i próbować egzotycznych smaków.