Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie się znakomicie? W takim razie zapraszamy cię do skorzystania z naszej oferty na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/, który da tobie możliwość wypłynięcia na pełne morze i spędzenia czasu w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie – zarówno na morzu, jak i na lądzie. Wynajmujemy jachty osobom posiadającym uprawnienia do kierowania nimi, ale jesteśmy w stanie spełnić również oczekiwania tych z państwa, którzy nie posiadacie takich dokumentów i chcecie skorzystać z usług wykwalifikowanego oraz doświadczonego sternika.

Nasza oferta

Tym , co nas wyróżnia, jest szereg możliwości, jakie dajemy naszym klientom. Oddajemy do państwa dyspozycji nowoczesne, dostosowane w stu procentach do waszych potrzeb jachty, którymi podróżować będziecie do najpiękniejszych miejsc. Zapewniamy możliwość żeglowania w Grecji, gdzie pogoda zawsze sprzyja, a ogromna liczba wysp czy zabytków rodem ze starożytności jest w stanie spełnić oczekiwania każdego wymagającego podróżnika. Zachęcamy również do wizyty w coraz popularniejszej Chorwacji, która jest zdecydowanie jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi, oferując krajobrazy górskie i morskie – i to w jednym miejscu! Oczywiście nasz czarter jachtów dotyczy również wielu innych krajów oraz części świata, dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania terminu, który będzie dla państwa najbardziej odpowiedni.

Zapewniamy pełną obsługę

Wyróżniają nas również indywidualne podejście do klienta oraz kompleksowość działań. Po przybyciu do wskazanego miejsca nie pozostawiamy państwa na pastwę losu, zapewniając pełne wsparcie i doradztwo w zakresie miejsc, do których można się wybrać albo obsługi jachtu. Jesteśmy od tego, abyście czuli się państwo bezpiecznie i komfortowo, więc cały czas jesteśmy do waszej dyspozycji. Oferujemy również profesjonalne kursy żeglarskie, dzięki którym sami będziecie mogli usiąść za sterami jachtu.