Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych wszystkich z państwa, którzy pragniecie przede wszystkim wypoczywać na wspaniałych plażach i relaksować się w promieniach słońca – organizujemy wczasy w najpiękniejszych miejscach na świecie, chcąc zapraszać was do prawdziwych rajów wypoczynkowych. Stąd też nasza oferta na rejs Karaiby http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, który odbędzie się na pokładzie nowoczesnego jachtu, a także pod okiem wykwalifikowanego sternika. Wszystkie nasze jachty są nowoczesne i dostosowane do najwyższych standardów – zarówno jeżeli chodzi o komfort, jak również sprawność techniczną, dlatego macie państwo pewność tego, że będziecie przemierzać morza w pełnym bezpieczeństwie.

Dla kogo rejs Karaiby?

Nasze rejsy pozwalają znaleźć się na pełnym morzu i cieszyć się warunkami, jakie na nim panują – dzięki ciszy, delikatnemu szumowi fal oraz prażącemu słońcu będziecie państwo mogli całkowicie uwolnić się od wszelkich zmartwień i obowiązków, ciesząc się najlepszymi warunkami do odpoczynku. Karaiby są jednym z tych najbardziej atrakcyjnych miejsc dla wczasowiczów, ponieważ posiadają plaże jak z obrazka i krystalicznie czystą wodę, a ich mieszkańcy są bardzo gościnnie nastawieni do wczasowiczów. Dzięki temu macie pewność tego, że traficie do pięknego miejsca, w którym z całą pewnością będziecie mogli poczuć się wspaniale. Nasza oferta dotyczy również czarteru jachtów, dzięki któremu posiadając odpowiednie uprawnienia, będziecie państwo mogli pływać samodzielnie i tym samym kierować się dokładnie tam, gdzie będziecie chcieli. Taka wolność jest jedynym w swoim rodzaju sposobem na wypoczynek!

Sprawdź naszą ofertę na rejs Karaiby

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wspaniałymi wczasami do zapoznania się z naszą ofertą – zapewniamy szeroki wybór miejsc i terminów!