Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Dobra perfumeria? Czego od niej wymagamy?

Perfumeria, jak sama nazwa wskazuje, to miejsce, w którym możemy zakupić perfumy. Miejsca takie istnieją od setek lat, ponieważ perfumy to produkt pożądany przez wielu – zwłaszcza przez kobiety, ale również przez mężczyzn. Każda perfumeria zatrudnia personel, który doskonale zna się na zapachach i chyba to, oprócz dużego wyboru perfum, odróżnia to miejsce od innych, w których można zakupić perfumy.

Czego wymagamy od perfumerii?

Zmieniają się czasy i zmieniają się wymagania klientów. Mając dostęp do Internetu, możemy zakupić perfumy z całego świata i zdobyć informacje na każdy temat. Od sklepów wszelkiej maści wymagamy więc profesjonalnego podejścia, dużej wiedzy merytorycznej, a także bardzo dużego wyboru.

Specjalistyczna wiedza i doradztwo. perfumeria jest taką przestrzenią, w której potrzebujemy doradztwa. W końcu, gdybyśmy go nie potrzebowali, moglibyśmy perfumy kupić przez Internet. Domagamy się szerokiej wiedzy w zakresie zapachów oraz producentów i nut zapachowych. Oczywiście niemniej ważne dla każdego klienta jest nastawienie sprzedających i ich humor – ale to sprawa oczywista.

Bogaty asortyment. Klienci chcą mieć duży wybór – oczywiście wcale nie ułatwia to decyzji, jednak utwierdza nas w przekonaniu, że z ogromny perfum, wybraliśmy te najlepsze.

Klienci wymagają często także tego, aby w perfumerii znajdowały się również inne kosmetyki.

Różne sposoby zamówień. Zdarza się, że klient doskonale wie, jakie perfumy lubi najbardziej i chce je szybko zakupić. Coraz częściej nie mamy czasu na wędrówki po sklepach i do zakupów wykorzystujemy Internet, a dokładniej sklepy internetowe – dobre drogerie rozszerzają swoją działalność również o sieć. Niektóre ze sklepów wprowadziły również możliwość zamówień przez telefon – jest to opcja jeszcze bardziej komfortowa dla klienta, ponieważ bez wychodzenia z domu może zapytać o konkretny produkt, jego skład oraz dostępność.

A Ty czego wymagasz od perfumerii? Masz jeszcze jakieś inne wymagania?