Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Domofony i wideodomofony

Domofony, czyli proste urządzenie elektroniczne, które umożliwiają nawiązanie komunikacji głosowej na niewielkich odległościach bez obecności centrali stanowią dzisiaj uzupełnienie niemal każdego bloku mieszkalnego, a nawet domu jednorodzinnego. instalacja wideodomofonu lub domofonu jest dziś bardzo powszechna. Obecność tych urządzeń przy bloku lub domu zwiększa poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańców.

instalacja wideodomofonu jest bardzo podobna do instalacji zwykłego domofonu. Wideodomofon od domofonu różni się jedynie wyposażeniem w monitor posiadający kolorowy wyświetlacz, na którym to można oglądać twarz rozmówcy. Także możliwe jest oczywiście prowadzenie rozmów głosowych.

 

Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie instalacji wideodomofonów, domofonów, a także zakresie napraw tego typu urządzeń. Współpracujemy z dobrze wykwalifikowanymi, doświadczonymi fachowcami, którzy szybko i sprawnie wywiązują się z poleconych im zleceń. Chętnie także udzielą Państwu wszelkich porad i wskazówek, co do rodzaju i sposobu oraz miejsca zainstalowania wideo domofonu czy domofonu. Aby wideodomofon działał poprawie, a tym samym spełniał Państwa oczekiwania, musi zostać właściwie podłączony. Zaleca się, aby obiektyw kamery był na wysokości około 1,5m, co umożliwia oglądanie twarzy osoby dorosłej. Ponadto kamera, która ma przekazać obraz do monitora, nie może być ustawiona pod światło, ponieważ takie ustawienie pogorszy znacznie jakość odbieranego obrazu. Podobnie jest z monitorem, na niego także nie powinno padać światło, gdyż utrudnia to oglądanie obrazu. Aby jakość wideo rozmowy była jak lepsza, panel zewnętrzny nie powinien znajdować się z zbyt dużej odległości od monitora. Te główne i wszystkie inne zasady konieczne do prawidłowej instalacji wideodomofonu są przestrzegane przez naszych fachowców, przez co urządzenie po zamontowaniu z pewnością będzie dobrze spełniać swoją funkcję.