Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym nie spędzają zbyt wiele czasu w placówkach edukacyjnych. Zastanawiasz się, jak dobrze wykorzystać wolny czas Twoich dzieci? Rozważ zapisanie ich na zajęcia dodatkowe, które pozwolą im rozwijać umiejętności przydatne na dalszych etapach nauki, a także w dorosłym życiu.

Świetnym pomysłem jest nauka języka obcego. angielski dla dzieci może stanowić ciekawą formę spędzania wolnego czasu, pod warunkiem, że zajęcia będą prowadzone w prawidłowy sposób. Na szczęście większość prywatnych szkół dysponuje atrakcyjnymi pomocami naukowymi (takimi jak np. tablice interaktywne czy projektory), a także może pochwalić się stosowaniem nowoczesnych metod dydaktycznych. Na dodatkowych zajęciach dzieci mają szansę nauczyć się więcej niż w szkole państwowej – głównie ze względu na to, że mogą pracować w małych i kameralnych grupach. Dzięki temu lektorzy mogą poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu studentowi z osobna – nikt nie jest pomijany. Szkoły prywatne nie muszą realizować programu ministerstwa, dlatego też na bieżąco modyfikują materiał, jaki będzie wdrażany na zajęciach. Pozwala to na przekazanie wartościowej i merytorycznej wiedzy językowej – takiej, która w przyszłości pomoże w dalszej nauce.

 

angielski dla dzieci powinien być prowadzony w sposób zabawny i interaktywny – na zajęciach nie może zabraknąć otwartych dyskusji, czytania publikacji, oglądania filmów czy też zwyczajnej zabawy podczas śpiewania piosenek. Tylko dzięki nowoczesnym metodom nauczania dzieci nie zniechęcą się do nauki, a wręcz przeciwnie – chętnie będą wybierać się na każde kolejne zajęcia.

Angielski dla dzieci znajduje się w ofercie wielu szkół językowych. Przy podejmowaniu decyzji zwróć uwagę na to, kto naucza w danej szkole. Najlepiej byłoby, gdyby przyszłym nauczycielem był native speaker. Dzięki temu dziecko nie tylko nauczy się słownictwa i gramatyki, ale również osłucha się z obco brzmiącym akcentem, a także pozna ciekawostki kulturowe danego kraju.