Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Gabinet dentystyczny na Mokotowie

Dentysta Mokotów zaprasza do najlepszego gabinetu w okolicy. Świadczymy usługi na najwyższym, światowym poziomie. Nasza kadra specjalistów stomatologów cieszy się niezwykłym przywiązaniem do wyuczonego zawodu. Dentystyka wykonywana jest przez profesjonalistów, którzy pragnąc być najlepszymi, uczestniczą w rozmaitych tematycznych szkoleniach oraz kursach i sympozjach. Dzięki tego typu szkoleniom stomatolodzy zyskują wciąż nową, szerszą wiedzę z tej dziedziny medycyny.

Nasze usługi

Gabinet dentystyczny na Mokotowie zapewnia szeroki zakres usług. Oferujemy wykonanie bezbolesnego i trwającego dosłownie kilka sekund badania rentgenowskiego, które pozwala poznać faktyczny stan naszego uzębienia. Pantomogram, bo takie miano nosi to badanie, polega na wykonaniu zdjęcia z użyciem niewielkiej ilości promieniowania. Jest to jednak tak bezpieczna metoda, iż poddać się jej mogą także dzieci. Zaleca się wykonywanie tego badania również w celach profilaktycznych. dentysta mokotów to również szereg innych usług, takich jak ortodoncja zwana coraz częściej ortopedią szczękową. Metoda prowadzi do zachowania zwłaszcza właściwego stosunku międzyzębowego. Przeprowadzamy zabiegi z dziedziny chirurgii szczękowej a także protetyki stomatologicznej.

dentysta mokotów to również zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Leczymy wszelkie schorzenia w jamie ustnej, języka, przyzębia oraz błony śluzowej czy stawu skroniowo-żuchwowego.

Dalsza oferta gabinetu

Jako specjaliści i przede wszystkim profesjonaliści, pracujemy dla państwa na najwyższej jakości sprzętach oraz materiałach. Wykonujemy zabiegi z niezwykle wysoką precyzja i dokładnością. W naszym gabinecie wybielicie państwo swoje zęby, a także zadbacie o higienę jamy ustnej, błonę śluzową, języka i przyzębia, a także o stan stawu skroniowo-żuchwowego.