Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Idealne warunki do uczenia

Dzieci często nie mogą same zdawać sobie sprawy z tego, co jest dla nich złe albo dobre i to rodzice decydują przez wiele lat o tym, gdzie dziecko uda się do przedszkola lub szkoły podstawowej. Zapisanie dziecka na dodatkowe zajęcia także teoretycznie wymaga jego zgody, ale dzieci często nie protestują, nie chcąc zrobić rodzicom przykrości i kończą studiując kilka lat grę na instrumencie, o którego istnieniu nawet same nie wiedziały. Oczywiście są to skrajne przypadki, ale niemniej wszystkie przedszkola prywatne Ursynów muszą prowadzić zajęcia dodatkowe, ponieważ rodzice mimo wszystko oczekują od przedszkola, że to będzie edukowało i wymagało od dziecka. Nauka nie jest wyłącznie przygotowaniem do szkoły podstawowej, ponieważ gra na instrumencie czy nauka programowania często nie jest prowadzona w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Rodzice wychodzą natomiast z założenia, że jeśli przedszkola prywatne ursynów będzie kształciło małe dziecko w tym kierunku – wiedza ta zachowa się i zaprocentuje w przyszłości. Najlepszym dowodem tego, jak bardzo rodzicom współcześnie zależy na tym, aby dziecko jeszcze na etapie przedszkola posiadło jak najwięcej zdolności i kompetencji, są przedszkola prywatne ursynów prowadzące zajęcia językowe czy nawet prowadzące wszystkie zajęcia w dwóch językach.

Rodzice świadomie wybierają takie przedszkola prywatne Ursynów, ponieważ są przekonani, że znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach daje niemalże gwarancję:

szybszego i skuteczniejszego znalezienia zatrudnienia na korzystnych warunkach, ponieważ wiele firm specjalistycznie poszukuje osób znających dane dwa lub trzy języki, a jednak posiadających wykształcenie w innej dziedzinie

zdobywaniu i utrzymywaniu kontaktów z osobami innych narodowości

skutecznego zwiedzania świata, poznawania nowych kultur, czytania i odbierania dzieł kultury innych narodowości w sposób bezpośredni, w naturalnym języku

poprawienia zdolności poznawczych i intelektualnych, które przekładają się także na szybsze uczenie, zapamiętywanie i wykorzystywanie nowych faktów, wiedzy i zdolności.