Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Jedni marzą o byciu policjantem, inni chcą być strażakiem

Jedni marzą o byciu policjantem, inni chcą być strażakiem. Ty chcesz być detektywem? Jeżeli potrafisz dokładnie obserwować, masz zdolność logicznego myślenia oraz łączenia z pozoru niezwiązanych z sobą faktów, to zawód dla Ciebie. Detektyw jest zawodem z wieloletnią historią. W literaturze oraz kinie możemy spotkać się z wieloma postaciami, które są odpowiedzialne za popularność tego zawodu.

Przyszły detektyw nie musi przez wiele lat studiować i uczyć się ogromu teorii. Aby móc pracować w agencji policji śledczej lub prywatnym biurze detektywistycznym wystarczy odbyć szkolenie, na którym podjęta zostanie tematyka ochrony danych osobowych i informacji niejawnych oraz rozporządzenia i regulacje prawne dotyczące pracy detektywa.

Polecamy Ci zapoznanie się z ofertą szkoleń dostępną na zostandetektywem.pl. Każdy detektyw prowadzący zajęcia to osoba z wieloletnim doświadczeniem, która konieczną wiedzę przekazuje przez pryzmat praktyczny. Dzięki temu są to informacje łatwe do przyswojenia. Na zakończenie szkolenia musisz przystąpić do egzaminu, który sprawdzi poziom zdobytej podczas zajęć wiedzy. Osiągając wynik pozytywny otrzymujesz certyfikat świadczący o jego ukończeniu.

Odbyte szkolenie to tylko jedno z kryteriów, które należy spełnić aby uzyskać licencję do wykonywania zawodu.

Decyzję o jej wydaniu podejmuje Komendant Komendy Wojewódzkiej, któremu musisz przedstawić następujące dokumenty:

– obywatelstwo polskie lub innego kraju UE,

– zaświadczenie o niekaralności oraz dokument stwierdzający, że nie toczy się żadne proces wobec Ciebie,

– świadectwo ukończenia szkoły średniej lub studiów wyższych,

– wyniki badań psychologicznych,

– opinię Komendanta Powiatowej Komendy Policji.

Jeśli posiadasz lub licencję skorzystaj z oferty szkoleń zaawansowanych dostępnej na zostandetektywem.pl. Podczas zajęć poszerzysz swoje kompetencje, dowiesz się jak korzystać z najnowszych urządzeń wykorzystywanych w pracy detektywa oraz zostaniesz oceniony przez wieloletniego eksperta. To szkolenie również jest potwierdzane odpowiednim certyfikatem.