Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Kredyt pod zastaw mieszkania

Jeśli mamy mieszkanie, a banki nie chcą udzielić nam kredytu konsumenckiego to, co mamy zrobić? Na pewno nie ma się, co załamywać, bo jest jeszcze kredyt pod hipotekę, który powinien spełnić nasze oczekiwania. Jeśli chcemy sporo pieniędzy to możemy je otrzymać, ale pod warunkiem, że nasze mieszkanie jest sporo warte. Zakładając, że to mieszkanie za sto tysięcy złotych to ile za nie dostaniemy, jeśli zgłosimy się po kredyt pod hipotekę do banku albo do prywatnej firmy? Najczęściej będzie to kwota około sześćdziesięciu tysięcy złotych. Można również znaleźć takie firmy, które dają o dwadzieścia tysięcy więcej, ale to trzeba będzie dobrze takiej firmy poszukać.

Wycena nieruchomości

Nie można wyceniać nieruchomości na podstawie ogłoszeń w Internecie czy swojego widzimisię. Tutaj jest to o wiele bardziej poważne. Oznacza to, że tym zadaniem zajmie się ktoś, kto się na tym dobrze zna, a kto to będzie? Oczywiście rzeczoznawca, który zostanie do nas wysłany albo przez firmę albo przez bank. My na pewno zrobilibyśmy wszystko żeby ta wycena była o wiele wyższa, ale taka osoba zna się na tym o wiele lepiej i wie, na co ma zwracać uwagę. Jak widać żeby otrzymać kredyt pod hipotekę trzeba będzie się trochę podenerwować? Nigdy przecież nie wiemy czy rzeczoznawca dobrze wyceni nasze mieszkanie albo czy zrobi to tak dobrze jak się tego spodziewaliśmy. Raczej musimy być nastawieni na niższą kwotę, ale to nie wszystko. Firma wcale nie musi nam udzielić kredytu na taką kwotę. To wszystko będzie zależne od tego, jakie mamy możliwości spłacania.

Musimy pamiętać o tym, że udzielanie dłużnikowi jakiegokolwiek kredytu jest ryzykowne. To oznacza, że firma musi znaleźć skuteczny sposób na zabezpieczenie się, a wtedy to ryzyko będzie o wiele mniejsze. My zanim podpiszemy umowę też musimy wszystko sprawdzić, bo to jest nasze mieszkanie i z byle powodu nie chcemy go stracić. Taka współpraca musi się opłacać jednej jak i drugiej stronie i jeśli trafimy na profesjonalistów to jak najbardziej będzie to możliwe do wykonania.