Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

LEPIEJ, SZYBCIEJ, TANIEJ

Obecnie niemal wszystko możemy załatwić w Internecie: porozmawiać ze znajomymi, umówić się na spotkanie, pooglądać zdjęcia z wypraw bliższego i dalszego otoczenia, zrobić zakupy, poczytać publikacje, książki i czasopisma, jak również w wirtualnych przebieralniach poprzymierzać ubrania. Mały, wirtualny świat rozciąga się na wszystkie kategorie życia, bowiem pozwala na swobodę, ograniczenie czasu i zrelaksowanie się nawet wtedy, kiedy normalnie – bez Internetu – trzeba by się było wybrać na spotkanie, np. ze specjalistą. W ten sposób, o ile nie da się skonsultować z dentystą, o tyle prawnik online jest jak najbardziej osiągalną kwestią. Stąd też coraz więcej radców prawnych i adwokatów, a także kancelarii oferuje taką możliwość, a klienci coraz chętniej z niej korzystają, szczególnie klienci biznesowi oraz ci, którzy potrzebują wyłącznie konsultacji, a nie prowadzenia poważnej i skomplikowanej sprawy, szczególnie przed sądem.

SZYBKA PORADA PRAWNIKA

W dobie cyfryzacji przeszkody ani problemu nie stanowi przeistoczenie dokumentów papierowych w ich elektroniczne odpowiedniki. Każde biuro posiada skaner, w którym szybko i łatwo można zeskanować potrzebne adwokatowi czy radcy prawnemu dokumenty i przesłać drogą elektroniczną. Dodatkowo, przy odrobinie umiejętności lub pomocy ze strony informatyka dokumenty w formacie .pdf można zaszyfrować tak, żeby otworzyć mogła je tylko osoba posiadająca hasło, którą może być między innymi prawnik online.

 

Podążając za potrzebami swoich klientów adwokaci i radcowie prawni na stronach swoich kancelarii w wielu przypadkach udostępnili aplikacje ‘czat’, dzięki której porozumiewanie się, podobnie jak na platformach prywatnych typu gg następuje w czasie rzeczywistym. Wielu osobom nieznana jest możliwość załatwienia już tak wielu spraw przez Internet. Jeżeli nie wiedziałeś o tym, że prawnik online istnieje prawdopodobnie nie wiesz też, że przyjmuje w niezwyczajnych godzinach często przed 8 i po 17, dzięki czemu można dostosować swój grafik do innych aktywności, a nie do spotkania z prawnikiem, który w stacjonarnej kancelarii pracuje zazwyczaj w terminach kolidujących z godzinami pracy klientów.