Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Lokum na czas urlopu

Wybierając się na wczasy z cała pewnością powinniśmy wybrać takie miejsce jak Szklarska Poręba. Dlaczego jest to lokalizacja wyjątkowa i dlaczego będzie ona świetna na wakacje? Przyczyn tego jest bardzo dużo. Przede wszystkim musimy sobie uświadomić, że przyjeżdżając na wczasy do Szklarskiej Poręby, możemy spędzić wyjątkowe chwile i się świetnie bawić. Jakie atrakcje przygotowała dla nas Szklarska Poręba i czego możemy dokładnie oczekiwać od tego miasta? Możliwości działania w tym wyjątkowym mieście są liczne. Na gości czekają pokoje szklarska poręba, które są doceniane przez szerokie grono odwiedzających, z racji dobrego standardu oraz szerokiej bazy noclegowej, która pozwala łatwo się przemieszczać pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. pokoje szklarska poręba zapełniają się każdego roku do końca- to tylko pokazuje, jak wyjątkowym miejscem jest to miasto i ze warto do niego przyjeżdżać. Każdy, kto lubi spędzać wakacje w sposób nietuzinkowy powinien przyjechać do tego miasta. To właśnie w tym mieście można liczyć na wyjątkowe przeżycia, a także miłe spędzanie naszego czasu. Nie trzeba dużo, żeby się cieszyć z przebywania w Szklarskiej Porębie! Miasto to jest najlepsze na świecie i pozwala spędzić miło czas. pokoje szklarska poręba są często wypełnione po brzegi i najlepiej ilustrują doskonałość tego miejsca. W Szklarskiej Porębie najlepiej realizują się liczne marzenia oraz pragnienia ludzi.

To w tym mieście każdy jest w stanie odnaleźć świetny sposób na spędzanie czasu wolnego. Każdy będzie zadowolony ze wczasów w szklarskiej porębie! Każdy powinien się o tym przekonać już teraz! Przyjeżdżając do tego miasta mamy gwarancję świetnej zabawy, miło spędzonego czasu oraz fantastycznych wspomnień. Tylko szklarska poręba może nam dać tak dużo- góry, ścieżki rowerowe, wspaniałe obiekty kulturalne. Nie czekajmy już dłużej- wybierzmy się w Karkonosze i poznajmy magię tego miejsca. Podróżowanie na Dolny Śląsk to wcale nie Wrocław- naszym celem powinna być Szklarska Poręba- jest to miejsce wyjątkowe!