Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Miłość do Tatr

Polacy należą do tych szczęśliwców, którzy we własnym państwie mogą cieszyć się zarówno morzem, jak i przepięknym pasmem gór, wśród których zdecydowanie górują swoim majestatem Tatry. Nic więc dziwnego, że co roku apartamenty tatry cieszą się pełnym obłożeniem, a zainteresowanych miłośników tego niezwykłego widoku nie tylko nie brakuje, ale również jest ich coraz większa liczba. Apartamenty tatry przeżywają oblężenie, na szlakach coraz większa liczba turystów, za co tak bardzo ludzie kochają akurat tę część Polski? Dla niektórych najpiękniejsze są widoki, dla innych zmęczenie, kiedy zdobędzie się najwyższy szczyt, jeszcze dla innych najważniejsze są luksusowe apartamenty tatry, w których można kompleksowo wypocząć. Bez względu na to jednak, dlaczego wybieramy się w góry w każdy urlop lub wolną chwilę, na pewno zauważamy zmiany, które dotknęły Zakopane. A zmieniło się wiele, zaczynając od samej infrastruktury miasta, przez poszerzenie bazy noclegowej, aż po zmiany w zapisach włodarzy miasta.

Dla niektórych są to zdecydowanie zmiany na gorsze, dyktowane wolą zagranicznych turystów. Niektórzy zwracają uwagę na niebotycznie wysokie ceny, które stały się regularnym poziomem płatności,niezależnie nawet od sezonu apartamenty tatry. Inni zarzucają Zakopanemu sztuczność, tłok, hałas i coraz większy poziom nieczystości na ulicach. Gdyby zresztą chodziło jedynie o ulice, to nie byłby tak duży problem, tym razem jednak chodzi również o pomniki przyrody, które składają się na wyjątkowość tego regionu.

Ludzie w coraz mniejszym stopniu szanują przyrodę, nawet mimo zakazów oraz wielu akcji informacyjnych. Nikt nie jest w stanie monitorować tak dużej liczby turystów jednocześnie, więc pozostaje jedynie wiara w to, że w końcu działania propagujące ekologiczne zachowania przyniosą skutek, a Zakopane zostanie jednym z najpiękniej ukształtowanych i zachowanych elementów terenu naszego kraju. Jeżeli nie, możemy mieć pewność, że w przeciągu kilkudziesięciu lat to wyjątkowe miasto nie będzie przypominało tego miejsca z naszych wspomnień dotyczących wyjazdów z rodzicami, zielonej szkoły czy wypadów z przyjaciółmi.