Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Naklejki na samochód – nowa twarz promocji

Naklejki na samochód – zajmujemy się tworzeniem doskonałych jakościowo naklejek, które nalepione na nasz samochód, urozmaicą jego karoserię, dodadzą uroku każdemu autu. Produkując nasze naklejki, staramy się, aby spełniały oczekiwania wszystkich naszych Klientów. Skrupulatność i rzetelność ich wykonania, to cechy naszej firmy. Naklejki na samochód to nie tylko sposób na ożywienie auta, ale także doskonała metoda promocji oraz reklamy. Wystarczy zamówić w naszej firmie naklejkę z odpowiednim logo, albo też z najistotniejszymi informacjami, którymi chcielibyśmy podzielić się z innymi a później nakleić na auto. Naklejki na samochód są proste w użyciu, wystarczy bowiem wybrać odpowiednie miejsce na samochodzie, odtłuścić je w celu lepszego przylepienia naklejki i delikatnie przyłożyć naklejkę. Teraz musimy już tylko rozetrzeć ją, aby nie miała żadnych smug i gotowe. Równie proste jest zdjęcie naklejek z karoserii, aby ją wymienić na inną.

Produkujemy naklejki promujące wizerunki osób. Ponadto zajmujemy się produkcją naklejek informujących, że w samochodzie znajduje się na przykład dziecko – posiadamy szereg ciekawych wzorów, również imiennych. W razie konieczności, z przyjemnością wyprodukujemy naklejkę o indywidualnym wzorze.

Wytwarzamy super modne naklejki na samochód, które przedstawiają ciekawe pejzaże, widoki wodospadów, rosłych palm i wielu innych. Nasze modne naklejki przestawiają także popularne myśli znanych filozofów czy pisarzy i poetów.

Ukazują sentencje i zabawne powiedzonka. To również zabawne ikonografie czy informacje ułatwiające zapamiętanie, jakiego rodzaju paliwa wymaga nasz samochód.

Zapraszamy do naszego salonu w celu zapoznania się z szeregiem rozmaitych wzorów nalepek. Projektujemy także wciąż nowe, trendy wzory o różnych kształtach. Wykorzystujemy tylko najlepszego rodzaju materiały oraz kleje odpowiednie do przyklejenia na karoserii czy samochodowej szybie.