Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Nieruchomości traktowane jako zastaw kredytu

Kredyt pod zastaw nieruchomości jest bardzo chętnie udzielany przez banki, ponieważ dzięki takiemu zastawowi mają one gwarancję tego, że nawet, jeżeli klient nie zwróci w terminie swojego kredytu, to jednak one będą mogły otrzymać zwrot kwoty otrzymanej przez kredytobiorcę. Nieruchomościami, które mogą być traktowane jako zastaw kredytu są mieszkania, domy, działki budowlane, a także budynki firmowe. Budynki firmowe zastawiane są przez ich właścicieli w momencie, kiedy starają się oni o uzyskanie dodatkowej kwoty pieniędzy, którą będą mogli przeznaczyć na zakupienie dodatkowych komputerów czy drukarek lub sprzętu potrzebnego na hali produkcyjnej. Rzeczoznawca bankowy dokona wyceny budynku firmowego i na tej podstawie ustalona zostanie kwota kredytu przyznana właścicielowi firmy. Taki kredyt pod zastaw nieruchomości jest czasami w stanie uratować firmę przed popadnięciem w problemy finansowe, a nawet przed jej upadkiem. Rolę zastawianej nieruchomości mogą stanowić także działki budowlane, na których w przyszłości staną domy mieszkalne.

Nieruchomościami zastawianymi w celu otrzymania kredytu są także domy oraz mieszkania. Mogą je stanowić najpierw domy znajdujące się jeszcze w stanie budowy. Otrzymany wówczas kredyt pod zastaw nieruchomości będzie mógł zostać przeznaczony na dokończenie budowy domu. Jego wysokość zostanie ustalona na podstawie otrzymywanych przez nas dochodów oraz wyceny działki i budynku mieszkalnego, który ma na niej stanąć.

W celu otrzymania takiego kredytu będziemy musieli także przedstawić plan budowy domu oraz kosztorys wszystkich prac, które zostaną w nim przeprowadzone. Ostatnią z nieruchomości, która może stanowić zastaw otrzymanego kredytu jest mieszkanie. Nowoczesne mieszkania są bardzo bogato urządzane i posiadają sprawne instalacje, dlatego mogą stanowić bardzo dobry zastaw dla kredytu. Warto jednak starać się o to, żeby kredyt pod zastaw nieruchomości został przez nas spłacony w terminie, a wymienione nieruchomości stanowiły jedynie dodatkową gwarancję dla banku.