Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Nowatorstwo i wygoda – stoiska handlowe i promocyjne

Reklama dźwignią handlu – motto to, znane jest właściwie wszystkim, którzy pragną do czegoś dojść, dlatego tak istotne jest wypromowanie własnej osoby lub firmy czy też instytucji. Doskonałym miejscem na promocje, są wszelkiego rodzaju targi, na których można zareklamować się i swe produkty szerokiemu gremium publiczności. Warto więc w takich miejscach wystawić stoiska promocyjne. Reklamując się, swoje zasoby oraz prezentując ofertę, trzeba w jakiś sposób się wyróżnić i pokazać swoją nowoczesność. Polecamy skorzystać z doskonałej jakości stoisk zapewniających dokładne wystawnie ekspozycji.

Nasze nowoczesne stoiska promocyjne łączą w sobie trwałość, doskonałą jakość wykonania oraz elegancki wygląd. Stoiska te składają się z kilku elementów wykonanych z anodowanego aluminium, albo z aluminium malowanego w sposób proszkowy, które bardzo szybko można złożyć w całość. stoiska promocyjne naszej firmy, dzięki modułowości, można składać w kilka wzorów, aby za każdym razem wyglądały jak zupełnie inne, nowe. Zmienny układ stoiska zapewnia wpasowanie się gabarytowo w każde miejsce. Ułatwia on również przewożenie stoisk promocyjnych w samochodzie. Wykonujemy stoiska według naszych, ale również autorskich projektów. Charakter naszych stoisk – promocyjno-reklamowy – zyskuje dzięki dodatkowym miejscom, w których umieścić można wszelkie mniejsze materiały promocyjne, jak ulotki, broszury i drobne gadżety.

Ponadto sprzęt przez nas proponowany, wyposażony jest w podest, blat i półki, dzięki czemu całość zyskuje przestronność.

stoiska promocyjne znajdujące się w naszej ofercie w idealny sposób nadają się do promowania. Są wygodne w użytkowaniu i eleganckie. Stoiska posiadają ciekawe oświetlenie zapewniające efektowność i nietuzinkowość. Stoiska wyposażone są w dodatkowe zabezpieczenia, które zapobiegają chwiejności i w konsekwencji tego wywróceniom.