Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Oderwij się od codzienności pływając po greckich wodach

Gdzie na wakacje lub tygodniowy wypad ze znajomymi? Masz już dość leżenia na plaży, chodzenia po górach, mieszkania w hotelu z basenem? Chciałbyś spróbować czegoś nowego, odkrywać, zwiedzać, poznawać? Wydaje mi się, że mamy dla Ciebie coś odpowiedniego. Czarter Grecja. Wynajmujesz żaglówkę lub nieco większy statek i przez tydzień lub dłużej pływasz po greckich wodach. Co Ty na to?

Wybierając czarter, Grecja stanie się krajem, który poznasz dokładnie. Zobaczysz każdy zakątek i zapoznasz się z panującymi tam tradycjami. Zapomnij o konwencjonalnym sposobie spędzania wakacji, gdzie budzisz się, idziesz na śniadanie w formie szwedzkiego śniadania i leżysz na plaży lub chodzisz po górach.

Decydując się na czarter, Grecja zadba o to, byś był budzony przez promienie słońca, na śniadanie jadł to co daje Ci natura – owoce, świeżo złowione ryby oraz inne tradycyjne przysmaki. To jak spędzisz dzień, będzie zależało tylko od Ciebie. Chcesz dryfować po wodach, super; marzysz o zwiedzeniu pobliskiej wyspy- jeszcze lepiej! Szukając na talar-jachting.pl odpowiedniej oferty, możesz liczyć na naszą pomoc. Podpowiemy co warto w danym miejscu zobaczyć, gdzie najlepiej popłynąć oraz na co zwracać uwagę.

Pływając po zagranicznych morzach, których linie brzegowe są bardzo różnorodne, a w okolicach lądu można natrafić na wiele zatok, masz szansę na odkrycie miejsca, gdzie dotarło bardzo mało osób. Kiedy jesteś na wodzie obserwuj cały horyzont, wypatruj ciekawych miejsc. Być może uda Ci się odnaleźć spokojną zatokę o niezwykłym charakterze.

Decydując się na czarter grecja żaglówki na greckich morzach masz szansę na przybicie do wielu portów, z których każdy ma w sobie coś niesamowitego, odróżniającego od innych. W każdym z nich spróbuj tradycyjnych potraw, porozmawiaj z lokalnymi mieszkańcami. Ciągle nie jesteś przekonany? Po prostuj spróbuj. Po takiej przygodzie już nigdy nie będziesz chciał spędzać wakacji w hotelu z widokiem na morze. To Ty będziesz częścią tego widoku dla innych.