Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Pielgrzymkowy obóz w Grecji

Półwysep Bałkański nieustannie pozostaje jednym z najczęściej odwiedzanych regionów na świecie. Niewątpliwie ma na to wpływ położenie w rejonie Morza Śródziemnego. Z pewnością dobrym wyborem jest obóz Grecja, co stanowi opcję dla osób chcących połączyć odpoczynek z możliwością relaksu i obejrzenia wielu ciekawych obiektów zabytkowych, starych świątyń i miejsc kultowych. Tereny Grecji są znane ze swojego niezwykłego układu geograficznego, z terenami wzgórz porośniętymi bogato roślinnością, pomiędzy którymi można dostrzec mnóstwo zabytkowych ruin, pochodzących jeszcze z okresu antycznego Grecji. Jest to miejsce nie tylko sztuki, ale też narodzin filozofii i demokracji, jak również niezwykle barwnej mitologii greckiej wraz z najstarszymi miastami-państwami i antycznymi świątyniami.

Cechy klimatu

Klimat i położenie geograficzne jest dodatkowym atutem dla tych terenów. Grecja z niemalże każdej strony jest położona na terenach z dostępem do mórz i posiada bardzo długą linię brzegową, co wpływa oczywiście na niezwykle piękną pogodę i aurę. Na jej morskich terenach znajduje się również bardzo duża liczbę mniejszych i większych wysp, z których tą najbardziej znaną jest Kreta, zaś świetną opcją jest możliwość odbywania rejsów po owych wyspach. Niewątpliwie obóz grecja jest świetnym wyjściem dla kogoś, kto chce się oderwać nieco od codzienności i dać się ponieść greckiemu klimatowi i kulturze.

Grecja warta odwiedzenia

Warto spróbować poznać grecką tradycję poprzez obóz grecja, nie tylko tę kulturową sferę, przeżyć grecką przygodę w rytmie zorby.

Któż by nie chciał wykorzystać możliwości zasmakowania greckiej kuchni, znanej z dobrego smaku i przede wszystkim słynnej greckiej oliwy, warzyw, zaś dla wyjątkowych smakoszy – greckiego wina. Bliska obecność wielu antycznych ruin daje możliwości codziennego obcowania ze starożytna historią i pięknem zabytkowych miejsc, co można połączyć z relaksem i zabawą na pięknych, pełnych słońca greckich plażach. Jest to jedno z tych miejsc, które na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń i wspomnień – i każdy zechce tam ponownie wrócić.