Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Płaszcze zimowe

Płaszcze zimowe – najnowsza kolekcja odzieży wierzchniej. Jesteśmy przekonani o tym, że prawdziwe piękno człowieka, uwydatnia się zwłaszcza wówczas, gdy jesteśmy dobrze ubrani. Płaszcze zimowe z najnowszych kolekcji, jakie mamy szczęście Państwu prezentować, spełnią oczekiwania każdej z Pań oraz każdego Mężczyzny. Dysponujemy płaszczami w wielu kolorach, o inspirujących fasonach i nie raz odważnych wzorach. Płaszcze zimowe, które Państwo proponujemy, to najmodniejsze tego sezonu odzienie wierzchnie, którego nie można sobie odmówić.

Doskonała jakość – odważne modele

Proponujemy Państwu modele z pierwszych stron kolorowych czasopism modowych. Płaszcze w stylu najbardziej znanych gwiazd całego globu. Doskonale krojone płaszcze zimowe dla Kobiet wykonane z najlepszych jakościowo tkanin. Hitem zimowym jest i zapewne jeszcze przez jakiś czas będzie płaszcz wykonany z najlepszej wełny owczej z ewentualnymi dodatkami z innych tkanin. Polecamy płaszcze pikowane oraz skompilowane z doskonale ze sobą zgranych i łączonych tkanin, jak np. płaszcz zimowy z wełny z dodatkami pikowanymi, ze skóry ekologicznej lub z futra naturalnego lub nie. Dysponujemy wielością najmodniejszych tego sezonu płaszczyków damskich, które kuszą wdziękiem oraz lekkością. Płaszcze w stylu modnych sukienek – ściągane z pasie, z plisowanym spodem a’la spódniczka. Odzież wierzchnia najbardziej renomowanych projektantów oraz krojczych, to marzenie każdego z nas.

Wygodna i komfort noszenia a styl

Chcemy wyglądać doskonale w każdej okazji.
płaszcze zimowe” />
Chcemy również, aby odzież elegancka, była jednocześnie świetnie wykończona, zaopatrzona np. w polarkową, fantastycznie ocieplającą podszewkę. Mamy płaszcze, które łączą płaszcze zimowe gustowność z ociepleniem i ochroną przed zimnem.

Oferujemy również wiele możnych dodatków, które bez problemu dopasujemy do każdego płaszczyka damskiego oraz męskiego. Świetne wzory czapek i szalików, kominów, a także wygodne i ciepłe rękawiczki. Różnorodność modeli i fasonów.