Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Podłoga żywiczna nakładana w salonie

Podłoga żywiczna stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Jest często wybierana w czasie budowy domu do wyłożenia różnych powierzchni, ponieważ bardzo szybko można ją przygotować do nakładania na przykład na beton. Kolejne jej warstwy utwierdzają się w szybkim tempie i mogą posiadać bardzo bogatą kolorystykę. Praktycznie po kilkunastu godzinach można po niej chodzić i stawiać na niej lekkie przedmioty, z cięższymi meblami lepiej jest poczekać siedem dni. Tego typu podłoga najpierw była stosowana w pomieszczeniach gospodarczych i dużych halach produkcyjnych ze względu na swoją dużą wytrzymałość, ale z czasem zaczęła być popularna także w budynkach domowych. Jest ona odporna na ścieranie i działanie różnych środków niszczących oraz wysokich temperatur, a także na obciążenia związane z ustawianiem na niej ciężkich przedmiotów, dlatego raz zastosowana w jakimś pomieszczeniu może być użytkowana przez wiele lat. podłoga żywiczna sprawdza się zwłaszcza w salonie oraz kuchni i łazience.

Salon staje się wizytówką domu, ponieważ to w tym pomieszczeniu przyjmujemy gości, którzy przychodzą do nas w odwiedziny. Dlatego staramy się, aby był jak najlepiej urządzony i wyglądał okazale. W większym salonie znajdują się schody prowadzące na piętro. Takie schody najczęściej są drewniane, a przy nich najlepiej prezentuje się podłoga żywiczna o kolorze drewna.

Bardzo ładnie odbijają się w niej promienie słoneczne wpadające do salonu w ciągu dnia. Może jednak sprawiać wrażenie pewnej surowości pomieszczenia i jakiejś oficjalności, a nie domowej przytulności, dlatego można na niej położyć dywanik, który ociepli nieco pomieszczenie i sprawi, że będziemy czuć się w nim bardzo dobrze. W niektórych salonach instalowane są kominki. Jeżeli są one pomalowane na biały kolor, to można dobrać do nich podłogę również w białym kolorze, ewentualnie posiadającą na sobie ciemniejszy pas lub namalowane jakieś wzory. Taka podłoga żywiczna nadaje salonowi pewnego charakteru i sprawia, że jego wygląd pozostaje w pamięci.