Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Praca hostessy

Posiadanie swojego stoiska podczas takiego wydarzenia, jak na przykład targi jest idealnym sposobem dotarcia do docelowej grupy klientów. Na określonej przestrzeni spotykają się specjaliści z branży oraz osoby bezpośrednio zainteresowane ich produktami, czy usługami. Taka okazja stwarza wiele możliwości promocji i sprzedaży, ale rodzi też pytanie jak pośród tylu konkurentów zostać zauważonym? Nieocenioną pomocą w tym wypadku stają się hostessy, które pomogą Ci i Twojej firmie w zaistnieniu na tym wydarzeniu.

Warto zatrudniać hostessy.

Przy dużej liczbie odwiedzających, ciężko jest porozmawiać z każdym. Jako przedstawiciel firmy, wiesz jednak, że każdy potencjalny klient jest ważny. Hostessy oprócz przyciągnięcia uwagi uczestnika materiałami promocyjnymi, stwarza atmosferę zainteresowania i troski o klienta na przykład. poprzez krótką rozmowę oraz przygotowanie napoju w czasie oczekiwania na rozmowę z Tobą. Co najważniejsze hostessy po otrzymaniu odpowiednich materiałów, samodzielnie może udzielać informacji o działalności firmy, co zwiększa ilość osób zaznajomionych z Twoją ofertą. Dlatego warto zatrudniać hostessy. Wystarczy, że hostessa jest ubrana w strój z Twoim logo lub trzyma ulotkę z nazwą Twojego przedsiębiorstwa i dotrzesz nie tylko do osób, które uczestniczyły w targach, ale również do każdego, kto jest zainteresowany daną tematyką i sprawdza, kto z wystawców był obecny oraz jakie rozwiązania zostały przedstawione. Oczywiście w zależności od Twoich potrzeb i tego, na czym najbardziej Ci zależy – możesz zatrudnić hostessę zarówno do pracy stacjonarnej, jak i mobilnej. Nie ma również ograniczeń, co do np.

łączenia obowiązków obsługi stoiska wraz z tłumaczeniem, czy prezentacją produktów. Targi to doskonała okazja na promocję Twojej firmy oraz nawiązanie sprzedaży. Dobrze wykorzystana skutkuje polepszeniem wizerunku Twojej marki oraz realnym zwiększeniem zysków. Pamiętaj więc, aby wykorzystać możliwości, jakie stwarza takie wydarzenie, a zajmiesz się jedynie czerpaniem z tego korzyści.