Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Propozycja sprzątania wnętrz

Jesteśmy prężnie rozwijającą się korporacją, która jest wyspecjalizowany w sprzątaniu wnętrz. Parafujemy umowę o wykonanie czynności porządkowych z właścicielami samotnych biur, a także z dyrektorami sporych spółek czy przedsiębiorstw a także magazynów i hal wytwórczych. Sprzątanie wnętrz Warszawa to usługa robiona na największym poziomie, z zaangażowaniem i precyzją.
Sprzątanie wnętrz Warszawa- to usługa adresowana do każdego, komukolwiek konieczna jest pomoc w utrzymywaniu ładu miejsc o różnej wielkości powierzchni.

Sprzątanie biur

Przyjmujemy zamówienia polerowania biur. Proponujemy atrakcyjne zapłaty dla abonamentowych usług. Do powszednich robót porządkowych a samotnym biurze należą: wyrzucanie kurzy z blatów i biurek, ścieranie sprzętów a także ewakuowanie koszy i wymiana worków na śmieci. Do okresowo produkowanych czynności należą dokładne czyszczenie tapicerowanych modułów biura (np.. fotele) jak i mycie okien. W budynkach spółek i konsorcjów doglądamy także o posadzki w przedpokojach, o schody a także o poręcze. Nie zapominamy także o łazienkach. Za pośrednictwem uzupełniających, najlepszych środków klarujących czy też szorujących, czyścimy sanitariaty i armaturę.

Sprzątanie magazynów i hal

Podejmujemy się też obstawania porządku w równego formatu magazynach jak i halach wytwórczych. Poza newralgiczną powierzchnią użytkową, nasze działania porządkujące wchodzą w także garderoby dla zatrudnionych, a także pokoje socjalne jak i natryski i toalety.
Sprzątanie budynków z zaognionymi ustawami sanitarnymi
Nasze brygady pucujące są także profesjonalne do obstawania porządków w szpitalach czy też zakładach opieki leczniczej. Parafujemy umowy z zakładami lekarskimi społecznymi oraz osobistymi.

Sprzątanie wnętrz warszawa – z uzgodnioną częstotliwością przetwarzamy sprzątania sal chorych, portierni zieleniarskich i medycznych, korytarzy a także łazienek pacjentów i personelu. Miło zapraszamy do skorzystania z naszych usług.