Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Przedszkola w oparciu o możliwości dziecka

Jeśli jesteś zaznajomiony z koncepcją przedszkoli wg Montessori to wiesz, że są wzorowane na filozofii w której podkreśla się istotę samodzielnej zdolności dziecka do nauki – nauczyciel tam działa bardziej jako reżysera zamiast dyktatora, jeśli chodzi o lekcje i instrukcje. Przedszkola Ursynów wg Montessori nie są też miejscem w którym dzieci nie otrzymują żadnych instrukcji lub wskazówek w ogóle, ale raczej mają podkreślić bardziej interaktywne środowisko uczenia się, podawać praktyczne narzędzia i interakcje w oparciu o własne możliwości dziecka.

Nauczyciele mają obserwować działania dziecka i plany lekcji dostosowane do nich – w oparciu o zdolności każdego dziecka. Przedszkola Ursynów wg Montessori, nacisk kładą na pracę w przyjemnym i ciepłym otoczeniu, w którym dziecko ma czuć się komfortowo podczas nauki, a nie na naukę w zimnej i jałowej klasie. Większość przedszkoli wg Montessori zwykle ma dobry stosunek nauczycieli do dzieci. przedszkola ursynów wg Montessori mają podkreślić praktyczne uczenie się podobnie jak inne przedszkola. Często są one w pełne zaopatrzone w narzędzia przydatne do nauki pojęć matematycznych.

Tutaj nauka staje się nieopisaną przyjemnością w miłym środowisku!

Zwykle mają żywe rośliny, ryby, myszoskoczki, lub inne małe zwierzęta, które ułatwiają dziecku dostosować się do przyrody i środowiska wokół nas.

Aby dziecko mogło poznać litery i słowa, Montessori to przedszkola które zazwyczaj mają prawie wszystko w klasie tak, by dzieci mogły być wprowadzone do związku między słowami i pismem, co jest niezbędne do nauki, dzięki czemu nauka jest przyjemnością, a nie przykrością. Pomysł samodzielnego uczenia się może być bardzo skuteczny, ale nie oznacza to, że dziecko nie powinno otrzymać kierunku od nauczyciela – aby przedszkola i szkoły wg filozofii Montessori mogły skutecznie działać, trzeba jeszcze zachęcić dziecko do nauki To ważne dla Ciebie jako rodzica do zaangażowania się w ten cały proces. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat koniecznie sięgnij po zasoby dostępne w sieci internetowej.