Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Przejście przez zabieg zamykania naczynek

Wszyscy wiemy, że do każdego zabiegu powinniśmy się przygotować. Przed wizytą w gabinecie dermatologicznym nie nakładamy więc makijażu, tylko dokładnie oczyszczamy całą skórę. Gdy mamy zamiar wybrać się do fryzjera, dbamy wcześniej o swoje włosy. A jeśli chcemy pójść na zamykanie naczynek, odstawiamy pewne leki, kosmetyki i przygotowujemy swoją skórę do zabiegi. Ważne jest jednak także to, jak zachowamy się po samym zabiegu. Lekarze zgodnie twierdzą, że czasem to sami pacjenci doprowadzają się do niepożądanych objawów, bo nie stosują zaleceń lekarskich. Nie możemy tak postępować, bo nie jesteśmy mądrzejsi od swojego specjalisty. A to on na pewno powie nam, co mamy robić, gdy przejdziemy już przez zamykanie naczyń krwionośnych.

Rezygnacja z makijażu

Niestety, to zła wiadomość niemalże dla wszystkich kobiet. Po samym zabiegu pod żadnym pozorem nie możemy korzystać z kosmetyków kolorowych. Powinniśmy je odstawić przynajmniej na kilka dni, aby skóra w tym czasie zdążyła się zregenerować. W przeciwnym wypadku tylko zapchamy swoją cerę i być może doprowadzimy do stanu zapalnego.

Delikatna pielęgnacja

Zamykanie naczynek wymaga także stosowania właściwej pielęgnacji. Zaraz po zabiegu musi być ona przede wszystkim delikatna. Rezygnujemy więc z kosmetyków i preparatów zawierających alkohol oraz sztuczne, szkodliwe substancje. Wybieramy za to produkty apteczne o prostym i naturalnym składzie, który nie zaszkodzi naszej cerze. A jeśli przed zabiegiem odstawiliśmy pewne lekarstwa, teraz musimy poczekać przynajmniej kilka dni, zanim do nich powrócimy.

Odpoczynek

Po każdym zabiegu skóra jest delikatnie podrażniona, bo w końcu lekarz w nią ingerował. Nawet tak proste zamykanie naczynek może szkodzić lekko cerze, więc powinniśmy pozwolić się jej zregenerować. W tym okresie zrezygnujmy z wysiłku fizycznego, masaży, a także sauny oraz solarium, by nie uszkodzić w żaden sposób delikatnej warstwy skóry. Dzięki temu szybciej powróci ona do swojego wcześniejszego stanu i stanie się naprawdę piękna.