Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów i obowiązków. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wyjątkowe rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, podczas których będziesz miał możliwość cieszenia się prażącym słońcem, delikatnym szumem fal oraz towarzystwem wyłącznie najbliższych swoich osób. Posiadamy wielkie doświadczenie w organizowaniu wakacji i możemy zaprosić cię do najpiękniejszych miejsc na świecie, które cieszą się rokrocznie zainteresowaniem milionów turystów. Nasze rejsy morskie pozwolą ci nie tylko na docieranie do najtrudniej dostępnych miejsc i relaks na wodzie, ale również pozwolą zwiedzić Grecję, Chorwację czy Tajlandię od strony lądu!

Dlaczego my?

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających osób, ponieważ sami jesteśmy wymagający i chcemy spełniać marzenia klientów. Dlatego też zaopatrzyliśmy się w najlepsze jachty, na których żeglowanie jest po prostu czystą przyjemnością i jesteśmy w stanie zapewnić tobie oraz twoim bliskim najlepszą możliwą obsługę w miejscu pobytu. Po to, aby żaden kłopot nie pojawił się na twojej drodze do szczęśliwych i pełnych przygód wakacji.

Oczywiście organizujemy rejsy morskie nie tylko dla osób, posiadających licencję żeglarską – nasz wykwalifikowany sternik chętnie popłynie z tobą tam, gdzie będziesz tego chciał i zapewni ci możliwość bezpiecznego zwiedzania najpiękniejszych miejsc. Chcesz plażować na piaszczystych plażach Grecji albo zwiedzać jej wspaniałe zabytki? A może bardziej kuszą cię chorwackie góry lub możliwość picia drinka z parasolką na jednej z plaż Wysp Kanaryjskich? Niezależnie od tego, jakie potrzeby posiadasz, będziemy w stanie spełnić je dla ciebie i dać ci możliwość cieszenia się najlepszymi wczasami w życiu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a rejsy morskie są naszą specjalnością, dlatego przygotowaliśmy wiele propozycji – również last minute!