Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób, pragnących spędzić czas wakacyjny tak efektownie, jak to tylko możliwe. Zapraszamy między innymi do takich pięknych krajów jak Grecja, Chorwacja czy Hiszpania, jednak to nie wszystko, bowiem doskonale znamy cały Basen Morza Śródziemnego, Karaiby oraz inne wspaniałe regiony, gdzie możliwy jest skuteczny wypoczynek. Poza tym naszą specjalnością są rejsy szkoleniowe, dzięki którym będziecie państwo mieli możliwość pozyskania certyfikatu ISSA.

Rejsy szkoleniowe ISSA

Posiadając certyfikat ISSA możliwe jest kierowanie jachtem samodzielnie, dzięki czemu zyskuje się ogromne możliwości w zakresie żeglowania i wypoczynku. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów, pragnących zdobyć określony certyfikat i przeprowadzimy dla państwa szkolenie niezależnie od tego czy jesteście początkujący i wcześniej nie mieliście do czynienia z jachtami, czy też posiadacie doświadczenie i chcielibyście zdobyć nową wiedzę. Z nami nauczycie się kierować jachtem, poznacie wszelkie zasady bezpieczeństwa i dowiecie się jak radzić sobie z różnego rodzaju sytuacjami na wodzie – niezależnie od rodzaju akwenu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę, w związku z czym jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania klientów, a także skutecznie przekazywać im swoją wiedzę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania tej opcji, która okaże się najlepiej dopasowaną do państwa potrzeb.

Rejsy wypoczynkowe oraz czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/

Certyfikaty ISSA to nie wszystko, ponieważ od ponad dziesięciu lat organizujemy dla państwa również wspaniałe wakacje, udostępniając wam nowoczesne i w pełni wyposażone jachty, którymi pokierujecie sami lub przy pomocy sternika. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo!