Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Reklama ożywia i umacnia na rynku

Wchodząc na rynek musimy skutecznie promować naszą markę, aby stała się rozpoznawalna. Mając już w pewnym stopniu ugruntowaną pozycję, musimy stale reklamować naszą markę, aby nie została wyparta prze wciąż nowe, pojawiające się na rynku firmy.

Skuteczną formą promocji, jest produkcja filmów reklamowych, które ukazują nas w coraz to nowszej odsłonie. We współczesnym świecie, kiedy reklama stanowi prawdziwą potęgę, nie można ani na chwilę przystopować, bowiem jest to realne ryzyko pozostania zalanym przez konkurencję.

W naszym studio zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, które ożywiają i umacniają każdą firmę czy grupę przemysłową. Jesteśmy grupą filmowców z wyczuciem, masą inspirujących pomysłów oraz niebagatelnych rozwiązań realizacyjnych, toteż każda produkcja filmu reklamowego jest inna a jej wartość niepodważalna.

Przystępując do realizacji projektu, staramy się łączyć oczekiwania klienta wraz z nowatorskim podejściem naszych specjalistów. Tworzymy nasze filmy of podstaw – piszemy ciekawe scenariusze, obieramy miejsce i/lub sposób kręcenia materiału oraz wykonywania zdjęć. Pracując na nowoczesnym sprzęcie, dajemy gwarancję jakości i świeżości w oglądaniu. Zamawiamy albo sami komponujemy ścieżkę dźwiękową odpowiednią do pomysłu na film reklamowy.

Każdy nasz film reklamowy posiada własny charakter oraz temperament – w zupełności zgodny z wizerunkiem firmy zamawiającej. Realizujemy je w nowatorski sposób. Filmy wpasowane są z ogólną koncepcję firm. Unikatowość naszych produkcji sprawia, iż jesteśmy tak popularni na rynku agencji realizujących filmy reklamowe, promocyjne oraz korporacyjne.

Dzięki naszym filmom, wiele znanych marek zaistniało a kolejno utrzymało się w czołówce najlepszych firm.

Oddając w ręce zamawiających gotowy film reklamowy, dołączamy pakiet praw autorskich umożliwiających sprawne korzystanie z filmu, jako ze swojej własności.