Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Rola zegarka

Zegarek może posłużyć nam do klasycznej stylizacji jak i nieco swobodniejszej. Nie zapominajmy jednak, że zegarek ma być widoczny oraz współgrać z całą naszą stylizacją. Warto więc postawić na kolor. Zarówno pasek jak i cyferblat mają tutaj dużo do powiedzenia. Łączmy je z głową i uważnie. Do różnych odcieni brązów, pomarańczy, rudości wybierajmy kolor złoty, do pozostałych oczywiście srebrny. Kontrastowe kolory paska w stylizacji starajmy się dobierać do głównego motywu naszej garderoby, np. sukienki, okrycia, czy torebki lub butów. Zegarek musi być dobrej jakości na przykład marki Seiko. Eleganckie stylizacje lubią klasyczne, delikatne modele zegarków, bez biżuteryjnych zdobień, zaś stylizacje gdzie królują tiule, koronki, zdecydowanie można uzupełnić zegarkiem, którego model będzie niczym najpiękniejsza bransoletka, a więc z dodatkiem kamieni, cyrkonii czy innych zdobień.

Zegarki są przeróżne.

Ludzie w dzisiejszych czasach są tak przyzwyczajeni do sprawdzania która jest godzina w telefonie, ze niemal zapomnieliśmy czym są zegarki na rękę. A mogą one spełniać nie tylko funkcję praktyczną, gdy ktoś na ulicy pyta nas o godzinę. Są one też piękną ozdobą nadgarstka. Marka Seiko oferuje najlepsze zegarki na rynku. Zegarek może bowiem przypominać bransoletkę wykonaną z drogocennych kruszców. Wiele zegarków, także damskich zamiast pasków posiada złotą bransoletę. Niekiedy jest ona bardzo szeroka i przypomina mankiet. Taka bransoleta to pole popisu dla jubilera. Można ją bowiem ozdobić kryształkami, albo wykonać grawer. Niektóre bransolety pokrywa też ornament z emalii. Jeżeli jednak wolicie tradycyjne paski, to i tutaj jest pole do popisu. Modne są zegarki w stylu retro, gdzie cienki pasek oplata nadgarstek kilka razy. Często przyłączona jest do niego delikatna zawieszka, tak samo jak w bransoletka. Wszystkie elementy, jak zapięcia, czy koperta wykonane są często z postarzanego złota. Sam cyferblat zwykle nie jest już ozdobiony, choć zdarzają się na przykład malunki, czy cyfry w fantazyjnych kształtach. Seiko to marka oferująca bogaty wybór zarówno zegarków prostych jak i fantazyjnych.