Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Sprężarka

Sprężarki wytwarzają sprężone powietrze, a co za tym idzie jest to dość oryginalne rozwiązanie, stosowane między innymi w różnych układach napędowych. Sprężone powietrze jest bardzo użyteczne, ponieważ daje nam to samo co energia elektryczna, przez co uzyskujemy bardzo uniwersalne źródło energii, które jest stosowane z powodzeniem w przemyśle. Właściwy wybór sprężarek to przede wszystkim możliwość odpowiedniego wyboru. Niektóre modele są w stanie zapewnić lepszą oszczędność energii przez to, że sprężone powietrze działa wydajniej na wszystkie układy. Oczywiście ma to również swoje przełożenie na obsługę serwisową bowiem urządzenia przez co jakiś czas poddawać kontroli. Pamiętajmy, że są to rutynowe czynności, ponieważ sprężarki powietrza charakteryzują się bezawaryjnym sposobem działania.

Model wysokociśnieniowy

Wysokociśnieniowa sprężarka jest smarowania olejowa a wydajność chłodzenia układu do nawet 46 m3/h przy ciśnieniu dochodzącym do 35 bar co pozwala dać niesamowite osiągi w czasie dłuższego wykorzystania takiego rozwiązania. Sprężarki mają za zadanie podwyższyć ciśnienie gazu, a podczas pracy wydzielają z siebie sporą ilość ciepła. Oczywiście sprężarka pneumatyczna pozwala na odprowadzenie zbędnego ciepła, dzięki czemu układ ten spisuje się dobrze w momencie wykorzystania jego potencjału w silniku spalinowym. Mniejsze jednostki zwykle chłodzi się bezpośrednio.

Chłodzimy

Większe silniki potrzebują do układu chłodnicę. Sprężony gaz bardzo szybko chłodzi cały układ, co pozwala na jego dłuższą pracę bez awarii.
sprężone powietrze” />
Oczywiście trwałość materiału i elementów silnika również jest dłuższa z uwagi, że na silnik działa mniejsza temperatura. Bez chłodzenia zużycie elementów mechanicznych niszczyłoby cały układ. sprężone powietrze w odpowiednim sprężeniu jest stosowane nie tylko jako dodatkowe chłodzenie, ale również w innych miejscach. Przemysł powala nam wyróżnić to rozwiązanie jest ono kluczowe, ponieważ niesie ze sobą duże zmiany. Pamiętajmy