Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

STANDARDOWE ROZWIĄZANIA

Chociaż chętnie i często korzystamy z nowoczesnych rozwiązań czasami opłaca się sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, szczególnie wtedy, kiedy mimo chęci i zainteresowania użytkowników ogranicza dostęp do nowoczesnych mediów. Jednym z takowych, niedostępnym w każdej lokalizacji, nawet w mieście, jest Internet tak potrzebny do tego, ażeby prawidłowo funkcjonowała między innymi wirtualna centrala pbx.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

W sytuacji, która nie pozwala na zwirtualizowanie połączeń telefonicznych, a dostępna jest klasyczna sieć telefoniczna warto jest uśmiechnąć się do rozwiązania, które być może, w przyszłości stanie się sprzymierzeńcem całej firmy. Wbrew pozorom tradycyjna centralna pbx w porównaniu do centrali na IP ma wiele zalet i przewagi pod kątem w szczególności jakości rozmów. Wyrazistość i głośność słyszenia rozmówcy, a jednocześnie jego odbiór mówiącego jest niezwykle istotne i waży na komforcie, a tym samym zadowoleniu z prowadzonych rozmów. O ile przy dobrym Internecie centrala pbx działająca po ip, a nie klasycznej sieci telefonicznej jest w stanie zapewnić dobrą słyszalność i przesył dźwięku, o tyle wtedy kiedy wartość przesyłu pasma internetowego jest wątpliwa nie warto jest ryzykować, szczególnie jeśli z firmy często dzwoni się do kontrahentów, a oni do firmy.

 

W tym drugim przypadku jest to o tyle ważne, że niestabilne łącze internetowe może powodować przerwy w dostępności poszczególnych linii lub wszystkich na raz. Słaba jakość łącza może również rodzić konieczność restartowania routera co jakiś czas automatycznie odcinając na chwilę dostęp do siebie a tym samym – telefonów. Najgorszym z możliwych dostępów do siebie obecnie na rynku jest Internet mobilny, który w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do funkcjonowania centrali telefonicznej. Metody sprawdzone i wypróbowane są zazwyczaj przewidywalne, w przypadku telefonów są również stabilne i bezpieczne. Przy wybieraniu operatora (również w sieciach stacjonarnych) może dobrać ofertę do swoich potrzeb. Obecne abonamenty są dużo atrakcyjniejsze niż te, sprzed kilku lat, kiedy nie było dla nich żadnej alternatywy.