Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Szukamy zaginionych i porwanych

Nagła, dłuższa absencja naszych bliskich, może a nawet powinna budzić niepokój. Jeśli członkowie naszych rodzin, albo przyjaciele czy sąsiedzi przez dłuższy czas są nieuchwytni, możemy podejrzewać, że coś się stało. Poszukiwanie osób zaginionych nim zgłoszenie przyjmą odpowiednie służby, zacznijmy sami. Zatrudnijmy też detektywa, który rozpocznie poszukiwanie od zaraz.

Detektywi naszego biura detektywistycznego świadczą usługi z zakresu poszukiwania osób zaginionych. Jesteśmy po to, aby pomóc otrząsnąć się z rozpaczy członkom ich rodzin oraz osobą z najbliższego grona.

Porwane dzieci oraz młodzi, zdrowi ludzie

Giną coraz częściej najmłodsi członkowie społeczeństwa. Porywa się niemowlęta z wózków i kilkuletnie dzieci, które mają trafić do nowych rodzin. Porywa się także młode osoby, które wbrew swojej woli stają się dawcami narządów. poszukiwanie osób zaginionych wymaga szybkich działań, zwłaszcza w kwestii tych, którzy są bezbronni i nie potrafią sobie radzić samodzielnie.

Nasi detektywi świadczą usługi profesjonalnie. Przeprowadzając wywiady środowiskowe zyskują cenne dane i informacje mające pomóc im w działaniach operacyjnych. Detektywi korzystają z doskonałej jakości sprzętów. Dzięki kontaktom z odpowiednimi służbami, znacznie szybciej mogą zlokalizować miejsc pobytu tych, tych, którzy postanowili zniknąć z życia najbliższych i bez słowa spakowali najpotrzebniejsze drobiazgi i wyjechali.

Zajmujemy się również odnajdywaniem spadkobierców poszukiwanie osób zaginionych i dalekich krewnych. Szukamy osób starszych, chorych. Poszukujemy również dłużników alimentacyjnych oraz uciekinierów z placówek wychowawczych.

Nim zyskane przez naszych detektywów dane zostaną przekazane klientom, członkom rodzin porwanych i zaginionych, informacje te zostają przeanalizowane w grupie z psychologami i prawnikami. Dbamy o to, aby nasza praca niosła pomoc i nikogo nie skrzywdziła. Szanujemy prawa naszych klientów, jak i wszystkich ludzi.