Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Uczestnictwo w seminarium magisterskim

prace magisterskie pisane są pod kierunkiem promotora, który prowadzi seminarium magisterskie, na które studenci uczęszczają przez dwa ostatnie lata studiów, jeżeli odbywają je w systemie jednolitym. Dodatkowo na trzecim roku studiów muszą obowiązkowo uczestniczyć w proseminarium. Na nim po raz pierwszy stykają się z zasadami pisania prac magisterskich oraz całym procesem twórczym, przez który będą musieli przejść już od momentu, w którym zaczną wybierać temat. Uczą się, więc, w jaki sposób najlepiej robić kwerendę i korzystać z zasobu bibliotecznego swojej uczelni oraz innych bibliotek. Zwykle muszą także na zaliczenie proseminarium napisać krótką pracę, w której powinni pokazać, że nauczyli się poprawnie pisać przypisy i wstawiać w pracy cytaty. Jest to krótka praca, ale posiadająca taką wielkość, żeby można było napisać do niej dłuższy wstęp i zakończenie oraz wstawić kilka cytatów, do których zrobione zostaną odnośniki. prace magisterskie, przy odrobinie szczęścia, mogą stanowić poszerzone wersje pisanych wcześniej prac proseminaryjnych.

Dwuletnie uczestnictwo w seminarium, czyli na czwartym i piątym roku studiów jest bardzo korzystne dla studenta, ponieważ początek pierwszego roku może on poświęcić na obeznanie się z seminarium i osłuchać z zasadami pisania prac magisterskich. Jednocześnie jest już podpytywany o swoje zainteresowania i może powiedzieć, jakie prace magisterskie wzbudzają w nim największe zainteresowanie. Jeżeli uda się mu solidnie zabrać do pracy, to będzie mógł w drugim semestrze ustalić temat swojej pracy i zacząć pracować nad jej planem. Po jego zaakceptowaniu będzie mógł zatwierdzić temat i rozpocznie pisanie pracy jeszcze przed przerwą wakacyjną.

 

Wcześniejsze rozpoczęcie pisania pracy sprawi, że będzie mogła ona powstawać w spokojniejszym tempie, co wpłynie na jej jakość, a dzięki temu student otrzyma wyższą ocenę końcową. Prace magisterskie muszą być oddawane według przyjętego na uczelni harmonogramu, dlatego wcześniejsze ich pisanie jest jak najbardziej wskazane.