Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec od codziennych obowiązków i trosk, a do tego spędzić wczasy w najpiękniejszych miejscach na świecie, z których wyniesiesz bagaże wspaniałych wspomnień? Jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi tak – zapraszamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty na czartery jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/, które pozwalają wspaniale wypoczywać i spełniają wszelkie oczekiwania miłośników żeglarstwa, także osób nie posiadających licencji do kierowania jachtem. Do ich dyspozycji są organizowane przez nas rejsy lub indywidualnie świadczący usługi sternicy.

Wakacje pod żaglami

Czartery jachtów organizowane są w najpiękniejszych miejscach na świecie – początkowo był to Bałtyk, ale teraz preferujemy pływanie nieco dalej – na Morzu Śródziemnym, Adriatyckim i nie tylko. Zapraszamy do przepięknej Grecji, gdzie piaszczyste plaże i wspaniała pogoda pozwolą każdemu na wyjątkowy wypoczynek, do klimatycznej i będącej rajem dla żeglarzy oraz miłośników morza i gór Chorwacji, jak również na Wyspy Kanaryjskie, gdzie panują prawdziwie rajskie warunki do wypoczynku. Liczba miejsc, w których możemy zorganizować dla państwa wczasy oraz ogromny wybór sprawiają, że każdy ma możliwość znalezienia u nas czegoś, co w stu procentach spełni jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą albo kontaktu z naszą firmą – chętnie poznamy państwa potrzeby i dopasujemy rozwiązania indywidualnie do waszych potrzeb.

Dlaczego nasze czartery jachtów?

Bo pomijając już fakt, że organizujemy dla państwa wakacje pod żaglami w najpiękniejszych miejscach na świecie, posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie i w związku z tym jesteśmy w stanie w stu procentach spełnić wasze oczekiwania. Dbamy o to, abyście już na miejscu poczuli się w pełni bezpiecznie i komfortowo oraz, by nasze jachty zapewniły wam najbardziej luksusowe warunki pływania.