Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Wynajem samochodów w Krakowie

Kredyt na kupno samochodu wydaje się rozwiązaniem opartym na jasnych zasadach. Wybiorą go ci, którzy cenią sobie elastyczność czyli będąc od początku pełnoprawnym właścicielem auta, pozostanie im zawsze możliwość jego podnajęcia lub sprzedaży. Dodatkowo, w przypadku kredytu w grę wchodzi kupno samochodu z drugiej ręki, co nie zawsze uda się w leasingu. Różnice dotyczą także opodatkowania. Posiadając kredyt na samochód odliczymy VAT na jeden raz, a nie stopniowo, od każdej raty, tak jak ma to miejsce w przypadku najpopularniejszego leasingu operacyjnego. Jednak jeszcze korzystniejszą i jak się okazuje bardziej opłacalną ofertą jest taka oferta jak wynajem samochodów Kraków, skorzystaj a na pewno nie będziesz żałować.

Wynajem długoterminowy jest najbardziej opłacalną opcją.

Wreszcie, opcja, którą coraz więcej osób bierze pod uwagę, myśląc nad własnym wozem, czyli wynajem samochodów kraków długoterminowy. Warto spróbować wypożyczyć samochód na dłużej jeśli traktujemy go jako narzędzie pracy. Chcesz ograniczyć formalności oraz konieczność dbania o auto? Wynajmujący weźmie odpowiedzialność za Twój samochód i będzie tolerancyjny wobec nagłej zmiany planów. Gdy zdarzy się coś niespodziewanego, po prostu zwracasz samochód tam, skąd go wypożyczyłeś. Jeśli prowadzisz firmę i zdecydowałeś się na wynajem floty, prawdopodobnie wypożyczalnia po kilku miesiącach zwróci się do ciebie z ofertą jej wymiany na całkiem nowe auta. W takiej usłudze jak wynajem samochodów kraków taką propozycję otrzymasz po kilku miesiącach współpracy. Dzięki temu możesz zapomnieć o kłopotach związanych ze sprzedażą służbowych samochodów.

Nie musisz martwić się sprzedażą firmowych samochodów dlatego, że jest to sprawa właściciela aut czyli w tym przypadku firmy, od której wynajmujesz samochód. Jest to bardzo dobra opcja. Płacisz po prostu miesięczny czynsz za korzystanie z auta i niczym się nie martwisz. Eksploatujesz auto jak chcesz. Jest to bardzo dobra oferta, dlatego warto pomyśleć o tym aby z niej skorzystać.