Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Rejsy szkoleniowe i wypoczynkowe

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, pragnących spędzić czas na nowoczesnym jachcie i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, jesteśmy w stanie More »

Rejsy po morzach całego świata

Rejsy po morzach całego świata

Przygoda czeka za twoim rogiem i możesz skorzystać z niej, jeżeli tylko marzą ci się nowe doznania, a najbliższe wakacje mają być twoim wspaniałym czasem na odpoczynek oraz ucieczkę od codziennych problemów More »

Czas na udane wakacje

Czas na udane wakacje

Nasza firma to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie organizowania niezapomnianych rejsów na jachtach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wczasowiczów, pragnących wypoczywać w najlepszych dla siebie warunkach. Nasza oferta skierowana jest do tych More »

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Czarter jachtów w najpiękniejszych miejscach

Marzysz o tym, aby odpocząć od codziennego zgiełku miast, a także problemów, z jakimi musisz mierzyć się na co dzień? Szukasz miejsca idealnego do odpoczynku, w którym ty oraz twoja rodzina poczujecie More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Wypożyczalnia samochodów Poznań – atrakcyjna oferta dla kierowców

Wypożyczalnia samochodów Poznań – to firma, posiadająca szeroki wybór samochodów, zarówno osobowych, jak i osobowo – dostawczych, dostawczych, a także busów, które udostępnia swoim klientom. Wypożyczalnia samochodów Poznań jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto w danej chwili potrzebuje, a nie może skorzystać z własnego pojazdu (np. z powodu awarii lub wcześniejszego wypadku), a także dla tych, którzy z samochodów korzystają jedynie okazjonalnie i nie chcą narażać się na koszt, jakim jest zakup własnego. Wynajem samochodów stanowi także bardzo korzystną opcję dla firm, które muszą zaopatrzyć swoich pracowników w samochody służbowe, lub dla firm nowo powstałych, które nie chcą angażować swoich pieniędzy w zakup pojazdów. W związku z różnorodnością zapotrzebowań na wynajmowane samochody, podpisujemy umowę najmu samochodu lub samochodów zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z firmami i przedsiębiorstwami na terenie Poznania i nie tylko.

Podpisując umowy na wynajem krótkoterminowy, opłaty naliczamy od doby posiadania samochodu w użytkowaniu przez klienta. Umowy długoterminowe są zawierane na okres powyżej 30 dni. Również w tym przypadku oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe. Wynajem długoterminowy samochodów stanowi bardzo duże udogodnienie dla zarządzających firmami i przedsiębiorstwami. W cenie wynajmu samochodu jest bowiem także wliczony koszt jego ubezpieczenia, a także dokonywania przeglądów i serwisowania.

wypożyczalnia samochodów poznań to dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

Dlatego też, każdy samochód, jaki Państwo od nas otrzymujecie posiada ważne ubezpieczenie oraz jest w pełni sprawny. W trosce o komfort jazdy naszych użytkowników, oddajemy w ich ręce dobrze wyposażone samochody, mające między innymi wmontowaną klimatyzację, centralny zamek, ABS oraz poduszki powietrzne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.